Tuberkulioze sergančių vaikų reabilitacijai skirtos palatos įrengimo projektas

SIL sporto centras ir Labdaros – paramos fondas “Saulės smiltys” ėmėsi gražios iniciatyvos ir prieš kelias dienas pristatė projektą, kurio metu bus renkamos lėšos siekiant įrengti tuberkulioze sergančių vaikų reabilitacijai skirtas mankštos patalpas Kauno klinikinėje ligoninėje.

Labdaros vakaro inciatoriai pristatė projekto idėją ir ragino svečius nelikti abėjingais bei aukoti.

“Smagu matyti, kad vis daugiau žmonių prisideda prie tokios kilnios akcijos. Tikimės, kad projekto rezultatai suteiks galimybę sergantčių vaikų slogią kasdienybę paįvairinti sportu. Judėjimas yra vienas svarbiausių faktorių, kuris atpalaiduoja nuo neigiamų emocijų, skatina spartesnį gyjimą. Planuojama, kad mankšos kambaryje vaikai galės mankštinis ir su virtualiu treneriu, gerai žinomas virtualių mankštų portalas transliuos mankštas skirtas būtent vaikams, kurių užimtumas ir geros emocijos tokio ilgo gyjimo procese ypač svarbus faktorius”,- projektą pristatė SIL sporto centro atstovas Mindaugas Balčiūnas.

“Tuberkulioze sergantiems vaikams dažniausiai trūksta ne tik bendravimo, bet ir veiklos, kuri juos priverstų bent trumpam užsimiršti apie sunkiai įveikiamą ligą. Tikimės, kad galėsime kuo greičiau džiaugtis patalpomis, kuriose vaikai galės sportuoti ir leisti savo laisvalaikį”,- projektu džiaugėsi fondo “Saulės smiltys” įkūrėja Marija Dubickienė.

Labdaros vakaro metu apie tuberkulioze sergančio vaiko dienotvarkę pasakojo ir “Saulės smiltys” psichologė  Rugilė Kazlauskaitė, fondo garbės ambasadorė Goda Jokubaitienė bei Kauno klinikinės ligoninės direktorius Gediminas Abeciūnas.

SIL sporto centro atstovai pažadėjo ne tik visos komandos pagalbos kuriant sveikesnę vaikų aplinką, bet ir fondui atiduoti 1 eurą nuo kiekvieno nupirkto abonemento. Pilnam sporto patalpų įrengimui planuojama surinkti 10.000 eurų paramos.