Mokslo metų pradžiai – „Saulės smilčių” dovana

saules smiltys labdara (7)

Rėmėjų surinktos lėšos pasiekė Kauno ligonius. Rugsėjo viduryje Kauno Infekcinės ligoninės Pulmonologijos skyriuje jiems perduota labdaros siunta: knygos, mokymo priemonės. Ir žaidimai.

„Mokslo metų pradžia labai svarbi ligoninėje gulintiems vaikams kurie negali mokytis kartu su savo bendraamžiais. Ligoninėje nėra tiek priemonių,kiek mokykloje ar namie, todėl bet kokia dovana čia yra labai svarbi”, — teigė labdaros ir paramos fondo „Saulės smiltys” vadovė Marija Dubickienė.

„Saulės smiltys” iš savo partnerių,d raugų ir bičiulių surinko vaikams reikalingų daiktų: knygų, žurnalų, kanceliarinių prekių. Vienas verslininkas nupirko ir perdavė priedą prie kompiuterio – vairavimo simuliatoriu. Anot jo, svarbu, kad vaikai galėtų pramokti bent virtualiai vairuoti, susipažinti su eismu.

Kartu su M.Dubickiene renginyje dalyvavo Sigita Kučikaitė ir Rugilė Kazlauskaitė – dvi jaunos savanorės, kurios nuo spalvio vaikams, sergantiems tuberkulioze, ves šokio, dailės ir teatrinių žaidimų terapijos užsiėmimus.

Bendraudamos su medikėmis, merginos sutarė dėl mokymų metodikos ir tvarkos.

saules smiltys labdara (4)      saules smiltys labdara (2) saules smiltys labdara (3)saules smiltys labdara (8)saules smiltys labdara (7)